Posted on

Jest to najwygodniejszy dron dla tych, którzy chcą dołączyć do świata domowej fotografii lotniczej! DJI Spark jest niezwykle łatwy w obsłudze i jest w stanie nie tylko latać w trybie automatycznym, ale także śledzić określone obiekty, a nawet trzymać się ustalonego kąta!

Strzelaj jak profesjonalista, sterując dronem bezpośrednio z ekranu smartfona, rób Selfie pod dowolnym kątem, gestami pokazującymi kvdrokopterowi, gdzie latać, a jeśli kiedykolwiek chcesz więcej – świat profesjonalnych akcesoriów DJI (okulary, piloty o rozszerzonym promieniu sygnału i inne akcesoria) jest zawsze otwarty dla każdego posiadacza Spark!

Wyobraź sobie, że dron, który właśnie kupiłeś z pełną prędkością, uderza w drzewo lub słup i rozbija się na kawałki … nigdy nie stanie się tak ze Spark!

Inteligentny system kontroli lotu, zdolny do wykrywania przeszkód, pozwoli bezpiecznie latać nawet w pomieszczeniach.

Podobnie jak wszystkie drony DJI, Spark jest w stanie automatycznie wylądować w określonym punkcie. Model posiada kilka trybów automatycznego lotu, co pozwala na fotografowanie z spektakularnych kątów bez bezpośredniej kontroli. Dron jest również w stanie identyfikować i śledzić obiekty, dzięki czemu można strzelać jak hollywoodzki Operator!

Początkowo Spark jest dronem selfie, ale DJI nie robi helikopterów dla dzieci, więc wiele profesjonalnych rozwiązań od konkurencji zazdrości funkcjonalności modelu.

Wysokiej jakości aparat z 2-osiowym zawieszeniem umożliwia nagrywanie filmów Full HD z prędkością 30 kl./s, a także robienie niesamowitych zdjęć i automatyczne wycinanie spektakularnych klipów w celu natychmiastowego opublikowania.

Silniki bezszczotkowe zwiększają odporność na wiatr, a potężny moduł Wi-Fi zapewnia wysoką jakość strumieniowego przesyłania wideo w promieniu do 100 metrów. (na wysokości do 50 m), a obsługa GPS / GLONASS i potężny 24-rdzeniowy procesor pozwalają dronowi bardzo precyzyjnie obliczyć lot w trybie automatycznym. Czas lotu z jednej baterii wynosi 16 minut.

Zestaw Controller Combo zawiera zastrzeżony Panel sterowania, którego brakuje w podstawowym wyposażeniu DJI Spark.

Wszystkie urządzenia i akcesoria DJI w sklepie Big Geek są certyfikowane (Rostest) i sprzedawane z zastrzeżoną gwarancją od DJI.

Okres gwarancji na różne modele i akcesoria może się różnić i jest zgodny z ustalonym przez producenta (DJI) produktem przeznaczonym do sprzedaży na terytorium Federacji Rosyjskiej.