Posted on

Xiaomi Mi Notebook Gaming 15.6 ” i7 16Gb/512Gb / RTX2060 2019 (JYU4144CN).

Xiaomi Mi Gaming Laptop (Mi Notebook Gaming) to bezprecedensowa moc i zestaw rozwiązań, które każdy gracz doceni. Wyróżnia się stosunkowo niewielkimi rozmiarami, a” pod maską ” laptopa to procesory Intel Core 9. generacji i Karty graficzne Nvidia 2019.

Jak zawsze, jeśli chodzi o Xiaomi, kwota, za którą można uzyskać tak niesamowity gadżet, jest niższa niż oczekiwano, nawet jednostka systemowa o podobnych parametrach ledwo uda się zebrać taniej. Laptop jest wyposażony w system operacyjny Windows.

Laptop ma również szybką pamięć RAM DDR4, pojemne i szybkie dyski SSD, a także wydajny system chłodzenia: dwa wentylatory i grube rurki.

Jest skuteczny w normalnym trybie, ale jest szybkie przejście do „Turbo”. Wbudowany ekran charakteryzuje się imponującą częstotliwością odświeżania 144 Hz i wysoką rozdzielczością, a także powierzchnią antyrefleksyjną i 72-procentowym pokryciem zakresu kolorów NTSC. Zawiasy wyświetlacza są metalowe, a sam ekran ma dość cienkie ramki.

Dźwięk jest również zadowolony: oficjalnie obsługiwane Hi-Res Audio i technologii Dolby Surround, a wbudowane głośniki, o mocy 3 w każdy, gra na poziomie dobrych przenośnych systemów audio.

Obudowa laptopa charakteryzuje się eleganckim wyglądem i wysokiej jakości materiałami.

Xiaomi sprawiły, że jest zwięzły, a przynależność do linii gier nic nie wskazuje, kto powiedział, że potężny PROCESOR i nowoczesna karta graficzna są potrzebne tylko do rozrywki? Obfitość portów jest mile zaskoczona, jest szybki Ethernet, gniazdo kart i wystarczająca ilość USB.

Szybkie gniazdo kart pamięci zadowoli tych, którzy planują używać takiego laptopa do przetwarzania zdjęć i filmów, ponieważ nowoczesne kamery wymagają podobnej mocy obliczeniowej do przetwarzania materiału.

Podświetlana klawiatura otrzymała ergonomiczne klawisze i ochronę przed „gościem”. Dostępne są 5 programowalnych przycisków. Niewielka grubość i kompaktowe wymiary dla tej klasy urządzeń to kolejny powód, aby traktować Mi Gaming Laptop jako narzędzie do pracy i rozrywki.