Posted on

Nie jest tajemnicą, że często czas na przeczytanie książki pozostaje nam tylko wtedy, gdy nie ma już światła dziennego i musimy zadowolić się pokojem.

Dla tych, którzy często pracują z dokumentami, a także dzieci w wieku szkolnym i studentów nienaturalne światło jest również istotne.

Zmniejsza naszą produktywność i powoduje przedwczesne zmęczenie, negatywnie wpływając na zdrowie z dnia na dzień. Xiaomi Mi Smart LED to stylowa i inteligentna lampa stworzona z myślą o Twoim zdrowiu!

Lampa jest oparta na technologii LED i ma kilka stopni jasności, a także regulację temperatury barwowej światła.

Pochylona konstrukcja pozwala skierować światło tam, gdzie jest to potrzebne. Możesz ustawić oświetlenie bezpośrednio ze smartfona za pomocą wygodnej aplikacji, która jest dostępna nie tylko dla posiadaczy telefonów Xiaomi, ale także dla wszystkich właścicieli urządzeń z systemem iOS i Android.

Ustawienia można wykonywać za pomocą regulatora na korpusie lampy. Oprawa otrzymała wiele certyfikatów bezpieczeństwa i nagród.

Czy słyszałeś o zasadzie pomidora? Ten sposób efektywnej pracy, wynaleziony w 1991 roku przez Francesco Chirillo, opiera się na 25-minutowych przerwach i koncentracji aktywności.

Lampa Mi Smart LED ma specjalny tryb przypominający o przerwach, umożliwiając łatwe wdrożenie sprawdzonej przez wielu skutecznej metody efektywnej pracy.

Gadżet ma również tryby do intensywnej pracy, odpoczynku, pracy przy komputerze i dla dzieci. W sklepie Biggeek można wygodnie i wygodnie kupić rewolucyjną lampę Xiaomi Mi Smart LED z wygodną dostawą.