Posted on

Xiaomi starają się spełnić marzenia i tym razem można uzyskać idealnego obrońcę — Tranformera Bumblebee, w najbardziej dogodnym dla miasta formacie. Tym razem Autobot postanowił przekształcić się w wygodny plecak.

Konstrukcja plecaka komputerowego Xiaomi Mi Bumblebee jest tak niezwykła i niezapomniana, jak to tylko możliwe.

Korpus plecaka o skomplikowanym kształcie z ogromną liczbą twarzy, które przypominają wygląd Bumblebee. Podobieństwo podkreśla również jasnożółty kolor plecaka, ale dla tych, którzy nie chcą zwracać zbyt dużej uwagi na swojego przyjaciela, plecak jest dostępny w kolorze szarym.

Główny nacisk kładziony jest na jakość i niezawodność.

Do stworzenia plecaka użyto wielowarstwowego materiału, który składa się z folii ochronnej, poliwęglanu, EVA i elastanu. Plecak doskonale chroni rzeczy w środku, a sam będzie wyglądał idealnie przez długi czas.

Bambalby i Chevrolet Camaro od dawna są nierozłączne i chociaż samochód jest naprawdę fajny,ale nie może pochwalić się specjalną pojemnością, w przeciwieństwie do plecaka komputerowego Xiaomi Mi Bumblebee.

Plecak zmieści laptopa z ekranem do 15.6″, tablet, słuchawki nauszne, smartfon, wymienne Trampki i wiele innych rzeczy. Ukryte kieszenie są przewidziane dla ważnych i cennych drobiazgów. Aby wygodnie nosić to wszystko ze sobą, plecak jest uzupełniony anatomicznym oparciem i wygodnymi paskami.